Професійний клінінг у Львові
Category Clean House

Ласкаво просимо до WordPress. Це ваш перший запис. Редагуйте або видаліть, а потім починайте писати!

“Clean House” – надійна клінінгова компанія, що працює у місті Львові та Львівській області з 2010 року. За весь час роботи компанія набула досвіду у всіх видах професійного прибирання та зібрала чудову команду співробітників, які обслуговуть постіних та нових клієнтів кожного дня.
Клінінгові послуги – це, перш за все, професійне прибирання квартир, та офісів, прибирання приміщень, в тому числі й торгівельно-промислових. Люди часто плутають поняття “домробітниці” та “клінінгу”. Спробуємо роз’яснити різницю на елементарних прикладах.

“Домробітниця” або “прибиральниця” – це зазвичай жінка, яка прибирає квартиру чи офіс декілька разів на тиждень, але робить це підручними засобами (ганчірка, відро, звичайні миючі засоби). В перелік її обов’язків входить витирання пилу, підмітання чи прибирання пилососом, миття підлоги, вікон.

Клінінг у Львові

“Клінінг” – це більш професійне та складне прибирання. Без клінінгової компанії не обійтися в прибиранні квартир після ремонту, великих офісів, супрмаркетів чи промислових об’єктів – жодна домробітниця не справиться із цим завданням так бездоганно, як клінінгова компанія.

“Clean House” використовує у роботі професійне обладнання торгової марки “Karcher”, а також якісні та безпечні хімічні миючі засоби провідних виробників. Команда професіональних прибиральників справиться із завдянням будь-якої складності й найшвидший час. Ми працюємо як з великими, так із малими замовленнями: від одноразового та щоденного прибирання квартири, до генерального прибирання об’єктів після ремонту чи будівництва.

Завдяки нам ви економите не лише свій час, а й кошти, адже вам не потрібно буде купувати дорогі миючі засоби та техніку, ми вже зробили це за вас. Ми завжди виконуємо свою роботу професійно, бо наша мета – співпрацювати з вами на постійній основі.

Чистий дім чи офіс гарантують безпечне та комфортне життя. Лише професійна техніка та екологічні миючі засоби іноземного виробництва можуть позбавити приміщення від 99% бактерій та мікробів навіть у важкодоступних місцях.

Привіт! Це коментар.
Щоб почати модерувати, редагувати і видаляти коментарі, перейдіть в розділ Коментарів у Майстерні.
Аватари авторів коментарів завантажуються з сервісуGravatar.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *